Praca

Fundacja Niezależne Media w związku z uruchomieniem nowego portalu multimedialnego propagującego wiedzę na temat bioróżnorodności, ochrony, idei zrównoważonego rozwoju na przykładzie terenów Puszczy Białowieskiej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Dziennikarz / Współpracownik

Wybrane zadania:

• zbieranie, przygotowywanie i opracowywanie materiałów tekstowych oraz zdjęciowych
      • realizowanie zleconych tematów
      • monitorowanie zdarzeń z zakresu powierzonej tematyki

Oczekiwania wobec kandydatów:

• zainteresowanie życiem lokalnych społeczności
      • umiejętność sprawnego posługiwania się językiem polskim i pisemnego wyrażania myśli
      • rzetelność, kreatywność i dociekliwość
      • umiejętność oceny faktów i informacji
      • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
      • dyspozycyjność
      • umiejętność pracy pod presją czasu
      • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego
      • doświadczenie pracy w mediach
      • stałą formę współpracy

Wyślij do nas swoje CV na adres info@fundacjaniezaleznemedia.pl w tytule prosimy wpisać FNM/DW/001/2018

Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundacja Niezależne Media ul. Filtrowa 63/43, 02-056 Warszawa zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko Dziennikarz / Współpracownik. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta”.