Festyn Rodzinny „Vivat Maj, 3 Maj”

3 maja o godzinie 17.30 na Placu Teatralnym w Warszawie rozpocznie się Festyn Rodzinny „Vivat Maj, 3 Maj” z okazji 226 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja pod  Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Wśród wykonawców: Julianna Grabowska, Miłka Małecka, Marta Sosińska, Danuta Szymańska, Dominika Świątek, Leszek Długosz, Sylwester Domański(Fabryka), Dariusz Kowalski, Joachim Perlik, Norbert „Smoła” Smoliński (Contra Mundum). Koncert poprowadzą: Anna Popek i Marcin Styczeń. Kierownictwo muzyczne: Artur Grudziński.

2 maja w „Gazecie Polskiej Codziennie” specjalnie przy tej okazji zostanie dołączony śpiewnik patriotyczny. Organizatorzy zachęcają w ten sposób do wspólnego śpiewania utworów patriotycznych.

Organizatorami festynu są: Fundacja Niezależne Media oraz Narodowe Centrum Kultury. Koncert wspierają: Polskie Radio, TVP2, Młodzi dla Polski, Korporacja Akademicka Sarmatia, tygodnik „Gazeta Polska”, dziennik „Gazeta Polska Codziennie”, portal Niezależna.pl, miesięcznik „Nowe Państwo”, PGE Polska Grupa Energetyczna, Stowarzyszenie KoLiber, Fundacja Służby Niepodległej.

Wstęp wolny.